IVG Polar Oy

Yhteystiedot

IVG Polar Oy

Kumpulantie 3, 00520 Helsinki (1. krs)
p. 010 8359 200
sähköposti: asiakaspalvelu@ivgpolar.fi

Toimistomme sijainti Googlen kartalla ›

Puhelun hinta 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt /minuutti (Elisa 010 -alkuiset yritysnumerot, sis. alv 24%)

Yhteyshenkilömme

Jukka Aaltonen
Jukka Aaltonen toimitusjohtaja 010 8359 223 jukka.aaltonen@ivgpolar.fi
Vesa Heikkinen
Vesa Heikkinen kirjanpitäjä, emoyhtiö 010 8359 262 vesa.heikkinen@ivgpolar.fi
Maarit Juutinen
Maarit Juutinen Asset Manager, toimitilavuokraus 010 8359 222 maarit.juutinen@ivgpolar.fi
Markku Klemettinen
Markku Klemettinen talousjohtaja 010 8359 261 markku.klemettinen@ivgpolar.fi
Merja  Kokki
Merja Kokki markkinointiassistentti 010 8359 225 merja.kokki@ivgpolar.fi
Miia Turunen
Miia Turunen kirjanpitäjä, kiinteistöyhtiöt 010 8359 264 miia.turunen@ivgpolar.fi
Petteri Virkajärvi
Petteri Virkajärvi Asset Manager, toimitilavuokraus 010 8359 224 petteri.virkajarvi@ivgpolar.fi

STADIN SNADIT© -pientoimistotilojen vuokraus:

Viktoria Mönkkönen
040 651 6342
viktoria.monkkonen@newsec.fi

Kunkin kiinteistön vuokrauksesta vastaavan yhteyshenkilön tiedot löytyvät vuokrattavan tilan esittelysivulta.

Kiinteistöjen tekninen isännöinti

IVG Polar Oy:n kiinteistöjen teknisestä isännöinnistä vastaa Newsec Asset Management Oy.

Yhteyshenkilömme ovat:

Janne Kangas
kiinteistöpäällikkö
040 651 6346
janne.kangas@newsec.fi

Taina Koskinen
kiinteistöpäällikkö
040 087 8126
taina.koskinen@newsec.fi

Emilia Minkkinen
kiinteistöassistentti
040 651 6330
emilia.minkkinen@newsec.fi